دوره تخصصی تدوین و ساخت تیزر

معرفی دوره

تدوین فیلم و ساخت تیزرهای تبلیغاتی یکی از پر کاربردترین رشته های سینمای دیچیتال است که امروزه با توجه به پیشرفت چشم گیری که شبکه های اجتماعی دارند، بسیار مورد توجه علاقه مندان به این رشته قرار گرفته است. امروزه با پیشرفته تکنولوژی و زیاد شدن شبکه های اجتماعی، به غیر از تلویزیون رسانه های زیادی برای تبلیغ در اختیار عموم قرار گرفته است و به همین خاطر ساخت تیزر تبلیغاتی و یا تدوین محتواهای مختلف بازار خوبی پیدا کرده است و کاربران زیادی را به سوی خود جذب نموده است.

برای اینکه بتوان در این رشته جایگاه کاری خوبی پیدا کرد، به تخصص های مختلفی نیاز می باشد. کسی که در زمینه تدوین و ساخت تیزرهای تبلیغاتی فعالیت می کند باید بتواند جدا از دانش گرافیک کامپیوتری (فتوشاپ) به نرم افزار پریمیر جهت تدوین و صداگذاری پروژهایش تسلط داشته باشد. هم چنین برای ساخت موشن گرافیک و کامپوزیت کارهای انجام شده و حتی ساخت المانهای تصویر مختلف نرم افزار افتر افکت را یاد بگیرد تا به عنوان مکمل در کنار نرم افزار پریمیر استفاده نماید.

اما برای ساخت انیمیشن های سه بعدی و ساخت تیزرهای تبلیغاتی سه بعدی، یک نرم افزار حرفه ای در این زمینه لازم است که بهترین نرم افزارهایی که می توان اشاره نمود نرم افزار مایا و نرم افزار سینما فوردی می باشد. البته سایر نرم افزارهای سه بعدی نیز می توانند در این زمینه استفاده شوند اما این دو نرم افزار پر کاربردترین در این حوزه می باشند.

روند آموزشی این دوره

برای متخصص شدن در این دوره یاد گیری این نرم افزار ها لازم است و در کنار این نرم افزار های یاد گیری مباحث تئوری ای مثل ، اصول هنری تدوین و مباحث تئوری کامپوزیت لازم می باشد.

یادگیری نرم افزارهای زیر به این ترتیبی که ارائه شده می تواند شما را سریع تر به هدفتان نزدیک کند.

  • فتوشاپ (اصول و پایه گرافیک کامپیوتری)
  • نرم افزار پریمیر (تدوین و صداگذاری)
  • نرم افزار افتر افکت (ساخت موشن گرافیک و کامپوزیت)
  • نرم افزار سینما فوردی (مدلسازی سه بعدی و موشن گرافیک)
  • نرم افزار مایا (انیمیشن سه بعدی حرفه ای)
  • نرم افزار نیوک (کامپوزیت حرفه ای)
  • نرم افزار هودینی (ساخت افکت های سه بعدی خاص)
  • نرم افزار داوینچی (اصلاح رنگ و نور)

جهت تهیه پک های آموزشی و ثبت نام در دوره های آنلاین می توانید از لیست زیر اقدام نمایید

سایر دوره های تخصصی